Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Willemstad
Región: Curaçao
Krajina:
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: centrálne umiestnený v hlavnom meste Willemstad, nad zátokou St. Anna. Reštaurácie sú v bezprostrednej blízkosti. Hotel je súčasťou Antropologického múzea a je zapísaný na zozname svetového dedičstva UNESCO. Cieľové letisko: Curacao, cca 10 km.

Hotel: Colonial šarm v kombinácii s modernými detailmi charakterizujú tento hotel. Staré ulice centra mesta s holandskými koloniálnymi budovami boli láskyplne obnovené a premenené na hotel s pôsobivou umeleckou zbierkou. Pre kulinársku rozmanitosť ponúka "Jacobov bar a terasa" s medzinárodnými jedlami a "Museum Cafe". K dispozícii sú dva bazény so slnečnou terasou, vrátane prírodného bazéna s vodopádom, lehátkami, slnečníkmi a osuškami a kúpeľmi Kura Hulanda.

Izby: 82, bez fajčenia. V závislosti od situácie, ktorá sa líši vo veľkosti.

Superior: cca 24 m2, vaňa/WC, sušič vlasov, župan, TV, rádio, telefón, internet (WLAN vrátane), klimatizácia, ventilátor, malá chladnička, zariadenie na prípravu kávy a čaju a trezor.

Deluxe: asi 26 metrov štvorcových, ako Superior, väčšie, s mramorovou podlahou.

Rodina: asi 26 metrov štvorcových, ako Deluxe, dve manželské postele.

Suita s 1 spálňou: približne 53 metrov štvorcových, priestranná suita na úrovni prízemia alebo na dvoch poschodiach. Ako superior, obývacia izba so starožitným nábytkom, samostatná spálňa, kávovar/čajník.

Šport: V cene: Fitness Center.

Wellness: Za poplatok: Kúpele Sonesta Kura Hulanda

Zábava: Príležitostne večerná zábava.

Stravovanie: raňajky formou bufetu. Polpenzia a plná penzia rezervovateľné (okrem vynikajúcej reštaurácie).

Informácie o zákazníkoch: Dieťa: do 3 rokov vrátane ako 3. a 4. osoba v KID s 2 plnoprávnymi (bez prístelky) zadarmo, * 4-12 rokov. Polpenzia (H): 48 EUR na deň/deň, 27 EUR na dieťa (3-12 rokov)/deň. Plná penzia (V): 75 EUR na deň/deň, 43 EUR na dieťa (3-12 rokov)/deň. Minimálny pobyt: 5 nocí od 23.12.-2.1.Platnosť: Tento servisný popis platí od 01.11.2017 do 31.10.2018 (celoročný katalóg 2018)

Inklúzia: welcome drink, dvakrát denne kyvadlovú dopravu do Kura Hulanda Lodge Beach Club (cca 45 minút jazdy).