Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Willemstad
Región: Curaçao
Krajina:
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: centrálne umiestnený v hlavnom meste Willemstad, nad zátokou St. Anna. Reštaurácie sú v bezprostrednej blízkosti. Hotel je súčasťou Antropologického múzea a je zapísaný na zozname svetového dedičstva UNESCO. Destinačné letisko: Curacao, cca. 10 kilometrov.

Hotel: Colonial šarm v kombinácii s modernými detailmi charakterizujú tento hotel. Staré ulice v centre mesta s holandskými koloniálnymi budovami boli láskyplne obnovené a premenené na hotel s pôsobivou umeleckou zbierkou. Pre kulinárske odrody, Jacobov bar a terasu "s medzinárodnými pokrmami a múzejnou kaviarňou." K dispozícii sú dva bazény so slnečnou terasou, vrátane prírodného bazéna s vodopádom, lehátkami, slnečníkmi a osuškami a kúpeľmi Kura Hulanda.

Izieb: 82

Izby: 82, bez fajčenia. V závislosti od situácie, ktorá sa líši vo veľkosti.

Vynikajúce: cca. 24 m², vaňa/WC, sušič vlasov, župan, televízor, rádio, telefón, prístup na internet (WLAN, vrátane), klimatizácia, ventilátor, malá chladnička, zariadenie na prípravu kávy a čaju a trezor.

Deluxe: cca. 26 metrov štvorcových, ako Superior, väčšie, s mramorovou podlahou.

Rodina: cca. 26 metrov štvorcových, ako Deluxe, dve manželské postele.

Suita s 1 spálňou: cca. 53 m2, priestranná suita na úrovni prízemia alebo na dvoch poschodiach. Ako superior, obývacia izba so starožitným nábytkom, samostatná spálňa, kávovar/čajník.

Šport: V cene: Fitness Center.

Wellness: Za poplatok: Kúpele Sonesta Kura Hulanda

Zábava: Príležitostne vo večernom zábavnom programe.

Stravovanie: raňajky formou bufetu. Polpenzia a plná penzia rezervovateľné (okrem vynikajúcej reštaurácie).

Informácie o zákazníkovi: Minimálny pobyt: päť nocí od 23.12.-2.1.Platnosť: Tento popis služby je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/19).

Vrátane: Welcome drink, dvakrát denne kyvadlovú dopravu do Kura Hulanda Lodge & Beach Club (cca 45 minút jazdy).

Špeciálne ponuky: Zľava predčasného psa:
45% pri rezervácii do 31.7. pre pobyty od 1.11. do 22.12.,
20% pri rezervácii do 1.11. pre pobyty od 23.12.-31.3.,
20% pri rezervácii do 1.4. pre pobyty od 3.4. do 31.10.