Stredisko: Bangkok
Región: Bangkok a okolie
Krajina: Thajsko
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Tento mestský hotel sa nachádza v srdci najživšej obchodnej a nákupnej štvrte Bangkoku, medzi mestami Silom a Sathorn Road. Najbližšia stanica BTS, Chong Nonsi, je vzdialená asi minútu chôdze, najbližšia autobusová zastávka je cca. 20 m vzdialenosť. Nákupné centrum Siam je vzdialené 3 km a najbližšie obchody sú vzdialené 1 km. Mesto Siam Paragon je vzdialené 3 km a centrum kráľovnej Sirikitu 5 km od hotela. Vzdialenosti na medzinárodné letisko Don Mueang a letisko Suvarnabhumi sú vzdialené cca. 30 km alebo cca. 60 km.
Tento moderný mestský hotel postavený v roku 2008 spája bohatstvo thajskej kultúry s moderným dizajnom a svetovým vybavením.Kombinuje tradičnú thajskú pohostinnosť a osobné služby s jedinečným zážitkom modernej hotelovej architektúry v Bangkoku.9-podlažná budova ponúka celkom 110 izieb.Je plne klimatizovaný a víta hostí v lobby s 24-hodinovou recepciou a check-out servisom a hotelovým trezorom.Hostia majú k dispozícii aj výťah, bar, reštauráciu, konferenčné priestory a bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet.K dispozícii sú aj služby v izbách a práčovniach a hostia, ktorí prídu autom, môžu využiť parkovisko.
Izby majú tiež zmes thajskej kultúry, moderného dizajnu a vybavenia svetovej triedy. K dispozícii sú nadštandardné, luxusné a rohové štúdiá na výber, ako aj suity v Bangkoku. Moderné vybavenie izieb nenecháva nič na želanie s telefónom s priamou voľbou, satelitnou/káblovou TV, bezplatným prístupom na internet a individuálne regulovanou klimatizáciou/kúrením. Vo vlastnej kúpeľni nájdete vaňu/sprchovací kút a sušič vlasov. V obývacej izbe nájdete minibar/chladničku, trezor na izbe, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, manželskú posteľ alebo posteľ typu king a balkón alebo terasu.