Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Baie Lazare
Región: Insel Mahé
Krajina: Seychely
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: Tento malý hotel sa nachádza na svahu, oddelenom iba schodmi z Anse Gaulette a trochu rušnou pobrežnou cestou. V supermarkete je cca. 400 metrov od hotela. Čas prechodu z letiska: cca. 20 minút.

Vybavenie: Hotel má 14 rustikálnych bungalovov. K vybaveniu patrí recepcia s trezorom, Wi-Fi (vrátane), reštaurácia (v nedeľu zatvorená) a bar.

Ubytovanie: štandardné chaty (A1-2A), cca. 23 metrov štvorcových s príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, chladničkou, klimatizáciou, stropným ventilátorom, trezorom, kúpeľňou so sprchou, WC, balkónom otočeným k moru. Voliteľné horné chaty (A1-3B), cca. 25 m2, s balkónom alebo terasou, inak A2A, rezervovateľné.

Jedlo a pitie: Raňajky. Bufet.

V cene: Atraktívne doplnkové služby pre konkrétne termíny nájdete v cenovej časti.

Informácie: Platobné karty: American Express, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 2 hviezdičky; Jazyky služby: angličtina, francúzština.

Buchungshinweis: Hotel je v júni zatvorený.

Výhoda úspor: bezplatné noci, napr. 12 = 10 a ďalšie cenové výhody v konkrétnych termínoch nájdete v cenovej časti.

Informácie o cene: Nasledujúce informácie platia pre letnú sezónu 2020:
Minimálna dĺžka pobytu: 3 noci. Medové týždne navyše: Novomanželia dostanú vo svojich izbách fľašu vína a aranžovanie kvetov na pobyty na 3 a viac nocí (platné iba do 6 mesiacov po svadobnom dni a pri registrácii v hoteli pri registrácii musí byť predložená poznámka o rezervácii „Medové týždne“ a sobášny list).

Doplnkové služby: Súkromný prevod je možné rezervovať pod S85212A
za osobu € 29, -. Podrobnosti nájdete v cenovej časti.