Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Flic en Flac
Región: Westküste
Krajina: Maurícius
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Hotel na pobreží s výhľadom na pobrežie a záhrady, ktorý sa nachádza na pláži na západnom pobreží Maurícia. Tento hotel je vhodný pre hostí, ktorí hľadajú zábavu a nočný život.

Hotel Manisa sa nachádza na západnom pobreží ostrova, približne 750 metrov od kasína a 1 km od nákupného centra Pasadema. V blízkosti hotela sa nachádzajú rôzne reštaurácie a krčmy.
Hotel má 24 hodín denne Recepcia, zasadacie miestnosti, Wi-Fi, salónik s barom, TV miestnosť, obchod, reštaurácia, nočný klub, vonkajší bazén, pool bar/snack bar, slnečná terasa a záhrada. Hotel ponúka zábavný program, biliard (za poplatok) a stolný tenis.
Izby sú vybavené klimatizáciou, televízorom, telefónom, minibarom, bezpečnostnou schránkou (za poplatok), Wi-Fi, rýchlovarnou kanvicou, balkónom alebo terasou, kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou a sušičom vlasov. K dispozícii je izbový servis (obmedzený počet hodín) a pranie bielizne (za poplatok).
Poznámka: Vezmite prosím na vedomie, že niektoré vybavenie/služby sú niekedy nedostupné z dôvodu počasia alebo sezónnych podmienok.
Adresa: Coastal Road, 230, Flic en Flac, Maurícius.