Stredisko: Flic en Flac
Región: Westküste
Krajina: Maurícius
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Miesto:
Hotel sa nachádza vo Flic en Flac na západnom pobreží ostrova. Pláž pred hotelom je nepochybne jedným z najlepších na Mauríciu. Nočný život na mieste je výnimočný.

Vlastnosti:
50 jednolôžkových a 50 dvojlôžkových izieb ponúka hosťom komfort a pohodu. Recepcia je otvorená 24 hodín. K dispozícii sú trezor, zmenáreň, TV miestnosť, izbová služba, práčovňa, kadernícky salón a konferenčná miestnosť. Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie. Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. K dispozícii sú prístelky. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, televízora, sieťového adaptéra a WiFi. V kúpeľniach sa nachádza sprcha. Pre každodenné používanie sú k dispozícii sušič vlasov a make-up zrkadlo.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na terase môžu hostia využiť lehátka a slnečníky. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Vodné lyžovanie organizujú tretie strany. Telocvičňa, stolný tenis a biliard sú súčasťou hotelových športových a rekreačných zariadení. Hotel ponúka množstvo kúpeľných procedúr v kúpeľoch, vrátane kúpeľov, sauny, parného kúpeľa a ázijských procedúr, ako aj za príplatok masáže. Pre zábavu je tiež diskotéka.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, jedáleň, kaviareň, bar a krčma. Rôzne špeciality očakávajú cestujúcich v nefajčiarskej, klimatizovanej reštaurácii. Ubytovacie zariadenie ponúka stravovanie formou polpenzie a plnej penzie. Každé ráno sa podávajú pestré raňajky formou bufetu a na večeru si môžete objednať set menu. Dom ponúka vegetariánske jedlá pre špeciálne požiadavky na podnebie. Okrem toho hotel ponúka občerstvenie.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.