Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Son Bou
Región: Menorka
Krajina: Španielsko
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Usporiadanie: Jednodňové

Miesto:

Nad pláži Son Bou, ktorá vedie k cca. 900 m, av bezprostrednej blízkosti prírodnej rezervácie. Centrum obce s obchodmi, barmi a reštauráciami je vzdialené cca. 1 km.

vybavenie:

Rozsiahly, dobre osadený komplex sa skladá z celkovo 514 bytových jednotiek, ktoré sú rozmiestnené v niekoľkých dvojposchodových terasových bungalovoch. Medzi zariadenia hotela patrí foyer s recepciou, 2 reštaurácie a pizzeria. Neďaleko hotela je tiež mini market, kiosk, obchod so suvenírmi a nočný klub. V rozsiahlych záhradách sa nachádzajú 4 bazény so sladkou vodou, slnečné terasy s lehátkami a slnečníkmi (vrátane 3 bazénov) a snack bar pri bazéne. Pre mladších hostí je k dispozícii integrovaný detský bazén a detské ihrisko. Kreditné karty: Visa a Mastercard.

Oficiálne trieda: 2 Keys

Športové a zariadenia:

Požičovňa bicyklov, tenis a biliard. Škola potápania od miestnych poskytovateľov. V cca. Vo vzdialenosti 100 m sa nachádza aquapark.

Byty (A1, 1 - 3 osoby):

Pekne zariadené apartmány sú vybavené kombinovanou obývacou izbou/spálňou, samostatnou spálňou, kuchynským kútom s jedálenským kútom, vaňou/WC a balkónom alebo terasou. Minimálna obsadenosť: 1 dospelý, max. Obsadenosť: 2 dospelí 1 dieťa.

Apartmány (2 - 5 osôb):

S rovnakým vybavením majú apartmány A2 2 oddelené spálne (A2). Obmedzený počet lacných izieb (A2T) pre rovnaké vybavenie. Min. Obsadenosť: 2 dospelé osoby. Maximálna obsadenosť: 4 dospelí 1 dieťa. Čistenie a výmena uterákov 2 x, výmena bielizne raz za týždeň.

stravovanie:

Možnosť rezervácie iba pre vlastné stravovanie.

Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.

Požičovňa áut zahrnuté

Upozorňujeme na informácie o rezervovanej službe požičovne áut pod