Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Beau Vallon
Región: Insel Mahé
Krajina: Seychely
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Hotel sa nachádza v severnej časti ostrova, asi 5 km od hlavného mesta Victoria. Nachádza sa na jednej z najznámejších pláží ostrova a ponúka panoramatický výhľad na more a okolité ostrovy. Na pláž Beau Vallon sa dostanete pešo za 2 minúty. Zastávky verejnej dopravy sú cca. Reštaurácia a kluby sú od hotela vzdialené len 2 minúty chôdze. Na centrum Victoria a Market a na záhradu Jardin Botanique sa autom dostanete za 10 a 15 minút. Letisko je vzdialené 15 km.
Komplex obklopený sviežou tropickou zeleňou pozostáva z 232-izbového klubového rezortu, kasína, výberu barov a 5 reštaurácií, ktoré ponúkajú rôzne kuchyne, od à la carte reštaurácií, ktoré ponúkajú talianske alebo čínske jedlá, až po Grilovaný obed a tradičné pokrmy z japonského grilu - v ponuke je aj indická tandoori reštaurácia. Hostia sú vítaní v hale s 24-hodinovou recepciou a check-out služieb, rovnako ako hotelový trezor a zmenáreň. K ďalším zariadeniam patrí detské ihrisko a kaviareň. K ďalším ponúkaným zariadeniam patria konferenčné miestnosti, miestnosť a práčovňa a parkovisko.
Všetky izby sú vybavené mnohými vymoženosťami, napríklad vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, vaňou a sušičom vlasov, ako aj útulnou manželskou posteľou alebo manželskou posteľou, telefónom s priamou voľbou, satelitnou TV a rádiom. Súčasťou štandardného vybavenia je aj trezor, minibar, chladnička a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Individuálne nastaviteľná klimatizácia a terasa poskytujú dokonalý komfort.