Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Insel Praslin
Región: Insel Praslin
Krajina: Seychely
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Tento rezort sa nachádza na úchvatnej bielej piesočnatej pláži Côte d'Or na ostrove Praslin a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokoj a pohodu. Odľahlé miesto na Indickom oceáne sľubuje čistú relaxáciu. Let z medzinárodného letiska Seychel na letisko Praslin trvá cca. 15 min. Odtiaľ idete asi 15 km po diaľnici.
Toto letovisko kombinuje pevninu a more, sviežu tropickú zeleň a nekonečnú modrú časť Indického oceánu. Pod kymácejiacimi sa palmami medzi pekne usporiadanými tropickými rastlinami sa nachádza 77 veľkoryso a vkusne zariadených izieb rezortu vrátane 30 štandardných izieb, 32 izieb superior a 15 apartmánov.
Všetky izby sú bohato vybavené moderným komfortom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchou, sušičom vlasov, telefónom s priamou voľbou, TV, minibarom, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, individuálne regulovanú klimatizáciu a balkón alebo terasu. Ako ideálny doplnok k atmosfére milujúcej prírodu izieb a apartmánov je k dispozícii výhľad na bazén, výhľad do záhrady a na more.
V reštaurácii Pizzeria na pláži sa podávajú talianske menu s pizzou, cestovinami a šalátom, ako aj kreolská kuchyňa z bufetu a grilovaných jedál. Na obed a večeru à la carte môžete stolovať priamo na vode s krásnym výhľadom na pláž Côte d'Or. V reštaurácii Fregate sa každý deň podávajú raňajky a tematický bufet na večeru. V snack bare pri bazéne sa podávajú nápoje s alkoholom a bez alkoholu.