Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Bolans
Región: Antigua
Krajina: Antigua a Barbuda
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: na juhozápade ostrova, priamo na pláži. Do hlavného mesta sv. Jána asi 10 kilometrov. Destinačné letisko: Antigua, približne 17 kilometrov.

Hotel: Hotel má päť reštaurácií a päť barov. Bufetová reštaurácia Hemispheres "ponúka relaxačnú atmosféru, Lydias" (niektoré jedlá za poplatok). Ďalšie reštaurácie, ako napríklad Bocciolo "(talianska kuchyňa, niektoré jedlá za príplatok), mexická reštaurácia Margaritha" (pod holým nebom) a kokosový gril "(ľahké občerstvenie na obed), popoludňajší čaj. Hotel má dva bazény a kúpeľné centrum (za poplatok). Plážové lehátka a osušky sú k dispozícii pri bazéne a na pláži. Zaokrúhľuje ponuku komplexu so športovými zariadeniami, ako je stolný tenis, biliard a obchod so suvenírmi.

Počet izieb: 464

Izby: Super Saver: asi 12 metrov štvorcových, s vaňou, sprchou/WC, sušičom vlasov, televízorom, telefónom, klimatizáciou, trezorom na prenájom, terasou alebo balkónom.
Štandardné: asi 18 metrov štvorcových, ako je Super Saver, ale väčšie a priestrannejšie.
Superior: asi 27 metrov štvorcových, ako napríklad Super Saver, v pokojnej lokalite s kúpeľňou, malým posedením, žehličkou/žehliacou doskou, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy a malou chladničkou s 2 posteľami typu queen alebo 1 king bed.
Junior suite: cca 41 m², ako sú izby Superior s oddeleným obývacou izbou, balkón alebo terasa so záhradou alebo výhľadom na more.

Športy: Zahrnuté: Fitness centrum, plážový volejbal, basketbal, športové turnaje, tenis, tanečné kurzy, nemotorizované vodné športy. Za poplatok: potápanie, vodné lyžovanie, jazda na koni, golf.

Zábava: denný a večerný animačný a zábavný program, nedeľné živé hudobné, umelecké a remeselnícke kurzy.

Deti: Detský klub, herňa.

Medové týždne: Medové týždne Špeciálne: Medové týždne dostanú pri príchode fľašu šumivého vína a ovocia. Upresnite pri rezervácii. Sobášny list musí byť predložený v hoteli. Platí pre minimálny pobyt piatich nocí.

Strava: All Inclusive

All inclusive: Všetky jedlá (à la carte a bufetové s požiadavkou rezervácie à la carte, niektoré s príplatkom), popoludňajší čaj, národné alkoholické a nealkoholické nápoje.

Ideálne pre rodiny s deťmi: Jolly Kids Club (deti od 3 do 11 rokov)

Platnosť: Tento popis služby je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/19).

Špeciálne ponuky: Zľava predčasného psa:
20% zľava do 31.8. pre pobyty od 1.11. do 30.4., do 28.2. pre pobyty od 1.5. do 31.10., 15% zľava do 31.10. pre pobyty od 1.11. do 30.4., do 30.4. pre pobyty od 1.5. do 31.10.

Informácie o zákazníkoch: Príplatok za dovolenku (povinné): dňa 24.12. 41 EUR za dospelú osobu, 21 EUR za dieťa (2-12 rokov), 31.12. 60 EUR za dospelú osobu, 30 EUR za dieťa (2 až 12 rokov). Minimálny pobyt: 3 noci.