Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Paradise Island
Región: Bahamy - (Bahamské ostrovy)
Krajina: Bahamy
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: Nachádza sa priamo na piesočnatej pláži Paradise Island, do mesta Nassau s obchodmi cca. 3 km. Destinačné letisko: Nassau, cca. 20 km.

Hotel: Srdce Atlantidy s pôsobivým akváriom The Labyrinth Dig s 13 rôznymi komorami, ktoré reprezentujú potopené mesto Atlantis. Hotel Royal sa nachádza v blízkosti kúpeľov, kasína a vodného parku. Stredisko ponúka svojim hosťom 21 reštaurácií a 19 barov. Výber sa pohybuje od jemnej gurmánskej reštaurácie až po expresnú reštauráciu. Rozhodnite sa, či chcete vychutnať večeru v dôstojnej atmosfére, alebo uprednostňovať občerstvenie v príjemnom prostredí grilovania.

Počet izieb: 1201

Izba: Terasa: cca. 37 m², vaňa s integrovanou sprchou/WC, sušič na vlasy, TV, telefón, prístup na internet (WLAN, vrátane), žehlička/žehliaca doska, klimatizácia, minibar, trezor, francúzsky balkón s výhľadom do interiéru.
Vodný pohľad: cca. 37 m2, ako terasa s výhľadom na bazén alebo na more.
Jednolôžková izba Regal: cca. 88 m², ako Terasa, oddelená obývacia izba/priestor na spanie. Balkón s výhľadom na vnútrozemie, bazén alebo výhľad na more.

Šport: V cene: Fitness centrum. Za poplatok: 6 osvetlených tenisových kurtov.

Wellness: Kúpele Mandara kombinujú tradičné balijské procedúry s európskymi vplyvmi a prvkami domáceho bahamského liečivého umenia.

Platnosť: Tento popis služby je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/19).

DERTOUR Špeciálne: Stredisko Credit: pre pobyty od 12.1.-31.10. Pre pobyty na 3-4 noci, hostia dostanú 100 USD, 5-6 nocí USD 200 a 7 nocí 300 USD Kredit kreditu za izbu/pobyt.

Špeciálne ponuky: Cenová výhoda: znížené sadzby so zmenou dostupnosti si môžete rezervovať pod nasledovnými kódmi: RI5 (Terasa), RI6 (Waterview), WI7 (1 spálňová Regal Suite).

Informácie o zákazníkoch: Dieťa: do 11 rokov vrátane ako 3. alebo 4. osoba s max. 2 plné platiace osoby (bez prístelky) zdarma. Raňajky (G): 30 EUR na osobu (od 12 r.)/Deň. Polpenzia (H): 79 EUR za dospelú osobu (od 12 r.)/Deň, 19 EUR za dieťa (7-11 rokov)/deň. Znížené príplatky za polpenziu podľa Systém od 1.11.-11.1. Minimálny pobyt: 2 noci.