Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Antigua
Región: Fuerteventura
Krajina: Španielsko
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: Costa Tropical sa nachádza na Costa de Antigua, obklopený krásnymi záhradami. Hlavné mesto ostrova Puerto del Rosario je cca. 8 km odtiaľto. Pláž, do ktorej sa ľahko dostanete mestskou hromadnou dopravou, je cca. 3 km. Kyvadlová doprava na pláž zdarma. Letisko je vzdialené asi 5 km. Blízkosť letiska môže spôsobiť rušenie hluku v závislosti od smeru vetra.

Vybavenie: Komplex má 143 bytových jednotiek, rozmiestnených na 2 poschodiach, recepciu, reštauráciu a kaviareň. V areáli sa nachádza veľký bazén s morskou vodou a detský bazén (slaná voda), slnečná terasa a lehátka a bar pri bazéne. Wi-Fi je zadarmo v celom objekte (60 minút denne) a za poplatok v aplikácii.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmány: Apartmány sú jednoducho zariadené s oddelenou spálňou, obývacou izbou so spálňou pre tretiu osobu, s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, vaňou/sprchou/WC, sušičom vlasov, trezorom za poplatok, satelitnou TV (len 1 nemecký program) Balkón alebo terasa. Existuje niekoľko dvojposchodových apartmánov (nie sú v hlavnej budove), obývacia izba je v prízemí a spálňa, kúpeľňa a balkón sú v prvom poschodí. Pohľad na bazén je rezervovateľný.
Možno rezervovať aj na jedno použitie.
Apartmány typu B: rovnaké vlastnosti ako apartmány, ale obmedzená kvóta a len s možnosťou rezervácie.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere v alkoholických a nealkoholických nápojoch od 10:30 do 24 hodín podľa AI s plastovým náramkom je mladší ako 18 rokov bez alkoholu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Počas dňa a vo večerných hodinách pravidelný zábavný program, detské ihrisko.

Šport za príplatok: tenisový kurt a telocvičňa.

Wellness: sauna a jacuzzi za poplatok.

Hotelové služby: upratovanie 5x týždenne (kuchynský kút s výnimkou), výmena uterákov 3 x a výmena posteľnej bielizne raz za týždeň.
Wi-Fi zdarma v komplexe 60 minút denne. V apartmánoch za poplatok.

Poznámky: C/Maestro LEONARDO S/N
35610 COSTA ANTIGUA
Fuerteventura/Spain
TEL: 0034-928163229
FAX: 0034-928163033

Poznámka 2: Nie sú povolené žiadne domáce zvieratá.