Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Antigua
Región: Fuerteventura
Krajina: Španielsko
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: Costa Tropical sa nachádza na Costa de Antigua, obklopený krásnymi záhradami. Hlavné mesto ostrova Puerto del Rosario je vzdialené asi 8 km. Pláž, ktorá sa ľahko dostanete verejnou dopravou, je vzdialená asi 3 km. Kyvadlová doprava na pláž zdarma. Letisko je vzdialené asi 5 km. Blízkosť letiska môže spôsobiť rušenie hluku v závislosti od smeru vetra.

Vybavenie: Komplex má 143 bytových jednotiek, rozmiestnených na 2 poschodiach, recepciu, reštauráciu a kaviareň. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza veľký bazén s detským bazénom, slnečná terasa a lehátka a bar pri bazéne. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie (60 minút denne) a za poplatok v aplikácii.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmány: Apartmány sú jednoducho zariadené s oddelenou spálňou, obývacou izbou so spálňou pre tretiu osobu, s kuchynským kútom a chladničkou, vaňou/sprchou/WC, sušičom na vlasy, trezorom za poplatok, satelitnou TV (len 1 nemecký program) Balkón alebo terasa. Existuje niekoľko dvojposchodových apartmánov (nie sú v hlavnej budove), obývacia izba a kuchynský kút sú v prízemí a spálňa, kúpeľňa a balkón sú v prvom poschodí.
Možno rezervovať aj na jedno použitie.
Apartmány typu B: rovnaké vlastnosti ako apartmány, ale obmedzená kvóta a len s možnosťou rezervácie (do 30.4.2018 rezervovateľný).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere v alkoholických a nealkoholických nápojoch od 10:30 do 24 hodín podľa AI nosiaci plastový náramok je mladší ako 18 rokov bez alkoholu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Denné a večerné zábavný program.

Hotelové služby: upratovanie 5x týždenne (kuchynský kút s výnimkou), výmena uterákov 3 x a výmena posteľnej bielizne raz za týždeň.
Wi-Fi zdarma v komplexe 60 minút denne. V apartmánoch gg.

Poznámky: C/Maestro LEONARDO S/N
35610 COSTA ANTIGUA
Fuerteventura/Spain
TEL: 0034-928163229
FAX: 0034-928163033

Poznámka 2: Nie sú povolené žiadne domáce zvieratá.