Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Los Llanos de Aridane
Región: La Palma
Krajina: Španielsko
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Miesto:
Tichý komplex sa nachádza na svahu medzi San Nicolas a Todoque, ktorý leží medzi Puerto Naos a Los Llanos. Na pláž sa dostanete po cca. 7 minút, najbližší supermarket (obchod v obci) je len cca. 2 minúty jazdy autom. Najbližší supermarket je vzdialený 6 km. Vzdialenosť od letiska: cca. 40 km.

Vlastnosti:
V dobre udržiavanom komplexe sú 9 rezidenčných jednotiek (nefajčiarsky), sladkovodný bazén a slnečná terasa. Wi-Fi vo vonkajšom priestore (vrátane, v izbách môžu byť obmedzenia), prístrešok pre bicykle (vrátane). Plážové lehátka a slnečníky pri bazéne vrátane.

Ubytovanie:
Štúdiá (A1-2A) s kombinovanou obývacou izbou/spálňou, samostatnou malou kuchyňou, elektrickým kúrením (za poplatok), SAT-TV (za poplatok), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, terasa s výhľadom na more. Dvojizbové apartmány (D1-2A) majú samostatnú spálňu, ale v obývacej izbe nie je rozkladacia pohovka, v opačnom prípade A2A. K dispozícii je týždenné čistenie, výmena bielizne a uteráka.

Potraviny a nápoje:
Bez jedla.

Info:
Platba kreditnou kartou nie je možná; Servisné jazyky: nemčina, angličtina.

Buchungshinweis:
Pre Finca nie je ponúkaný žiadny prevod. Odporúčame rezerváciu autopožičovne.