Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Caleta de Fuste
Región: Fuerteventura
Krajina: Španielsko
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Miesto:
Komplex bungalovu sa nachádza v centre krásneho ostrova Fuerteventura, v pokojnej oblasti Caleta de Fuste. Okrem odpočinku a relaxu tu nájdete bohatý výber športových aktivít, reštaurácií, nákupných centier, turistických chodníkov a samozrejme aj v nočných kluboch. Pôjdete od komplexu len 600 m na pokojnú a exotickú pláž Caleta de Fuste. Neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá, zastávka verejnej dopravy a cca. Za 15 minút sa nachádza jedinečný športový prístav. Na letisko Fuerteventura sa dostanete po cca. 8 km.

Vlastnosti:
110 apartmánov ponúka hosťom komfort a pohodlie. Apartmánový hotel ponúka lobby a recepciu. Pre hostí hotela je k dispozícii trezor, zmenáreň, práčovňa a konferenčná miestnosť. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Supermarket a ďalšie obchody sa môžu využiť na nákupy a prechádzky. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
Ubytovanie je vybavené kuchyňou a kúpeľňou. Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť. Izby majú rozkladaciu pohovku. Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynský kút zahŕňa chladničku, mikrovlnnú rúru a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok). Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. K dispozícii sú rôzne ponuky, vrátane minigolfu, golfu, stolného tenisu, biliardu a squashu. Diskotéka, kasíno a nočný klub poskytujú najlepšiu zábavu.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Môžete si rezervovať polpenziu. Denne sa podávajú raňajky a večere.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.