Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Varadero
Región: Atlantické pobrežie - sever
Krajina: Kuba
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

2 hotely v zariadení ... Úrovne ... YHI-SPA ...

Miesto:
Nachádza sa priamo na promenáde prístavu a novo navrhnutom maríne. Piesočnatá pláž, do ktorej sa dostanete cez most pre peších, je cca. 300 m. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza rekreačná obec "Plaza Las Morlas" s plážovou promenádou, reštauráciami a početnými nákupnými a zábavnými miestami. Prevodný čas z letiska Varadero cca. 1 hodina.

Vlastnosti:
Hotel v námornom štýle má 771 izieb a apartmánov rozložených na dvoch samostatných miestach. Hotelové vybavenie zahŕňa lobby s recepciou, výťahy, internetový kútik a WLAN v hale (za poplatok), bufetová reštaurácia, a la carte reštaurácie (napr. Talianska, orientálna, latinská a gurmánska reštaurácia), snack bar a bary (jeden z nich) v oblasti s úrovňou). V krásnom areáli sú 4 sladkovodné bazény (2 z nich v bytovom komplexe) so slnečnými terasami. Plážové lehátka, dáždniky a osušky sú súčasťou bazénov a na pláži.

Ubytovanie:
V hotelovom komplexe: moderne zariadené klasické izby (A1-3A) s príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, minibar (denné naplnenie vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom), klimatizácia, trezor, LCD-SAT, WLAN Kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC, sušičom vlasov a balkónom alebo terasou.Voliteľne k dispozícii ako úsporná miestnosť (A1-3S) alebo námorná výhľadová miestnosť (A1-3B) s výhľadom na prístav.Izby Level (A1-3C) sa nachádzajú v oblasti "The-Level" a majú tiež župan a papuče, inak vybavené ako A2A.Voliteľne k dispozícii ako izba Level Marinablick Room (A1-3D).Grand Suites-Level (A1-3E) majú tiež oddelenú obytnú plochu.Alternatívne možno rezervovať s námorným vzhľadom (A1-3G).Izba Comfort Plus (A1-3K): Classic izba A2B v horných poschodiach.Oddelené služby na úrovni: súkromná recepcia, privátna registrácia, neskoré odhlásenie do 14:00, 24 hodinová izbová služba, možnosť vankúšov, Wifi (súčasťou balenia), Turndown service, všetky jedlá A La Carte, VIP bar, 20 % Zľavy na masáže.V apartmánovom komplexe: štúdio (B1-2A) má rozkladaciu pohovku, kuchynský kút s mini chladničkou a mikrovlnnou rúrou, klimatizáciu, trezor, satelitnú TV, Wi-Fi (za poplatok), telefón, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón alebo terasu ,Apartmány s 1 spálňou (B1-3B) s oddelenou spálňou, plne vybavenou kuchyňou, barom, 2 satelitnými TV, práčkou (v závislosti od dostupnosti), inak B2A.Tiež apartmány s 2 spálňami (B1-5C) s 2 kúpeľňami alebo apartmánmi s 3 spálňami (B3-7D), s 3 satelitnými TV a 2 kúpeľňami, inak vybavené ako B2A, rezervovateľné.

Potraviny a nápoje:
All inclusive (v hotelovej oblasti). Bez stravy (v bytovom komplexe).

All Inclusive:
Hoteloví hostia dostávajú všetky jedlá formou bufetu. Vo večerných hodinách je možné aj à la carte (v závislosti od dostupnosti, vyžaduje sa rezervácia). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín.

Wellness:
Poplatok: YHI kúpele s procedúrami a masážami. Kaderník.

Rodiny:
Posilňovňa, samostatný detský bazén, detský klub a detské ihrisko.

Info:
Kreditné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 5 hviezdičiek; Servisné jazyky: nemčina, angličtina.

Buchungshinweis:
Hotelový komplex je rezervovateľný pod H83668A, apartmánový komplex pod H83668B. Hostia apartmánového komplexu nemajú prístup do hotelového areálu, ale môžu sa získať hotelové preukazy na mieste, ktoré oprávňujú na využívanie hotelových zariadení.