Stredisko: Cala'n Bosch
Región: Menorka
Krajina: Španielsko
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Miesto:
Bytový komplex je v perfektnom mieste a cca. 150 m od pláže Son Xorgier a cca. 250 m od pláže Calan Bosch, oba pláže s bielym pieskom. Do turistického centra Calan Bosch sa dostanete po cca. 300 m. Nájdete tu obchody, butiky, kaviarne, bary a reštaurácie. Medzinárodné letisko Menorca-Mahon je cca. 47 km ďaleko.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel má 25 apartmánov, kde sa hostia môžu cítiť ako doma. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, zmenáreň, novinový stánok, TV miestnosť, lekárska pomoc a práčovňa. Okrem supermarketu nájdete ďalšie obchody. Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu. V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute. Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe. Oblasť je tiež možné prehliadnuť na bicykli vďaka prenájmu bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je kuchyňa a kúpeľňa; príjemné vnútorné prostredie je zaručené ventilátorom. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na kľud. Hostia môžu pohodlne spať na rozkladacej pohovke. Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením. Izby sú vybavené chladničkou, mikrovlnnou rúrou, TV a trezorom. Kúpeľne majú sprchu a vaňu.

Šport/Zábava:
Rozmanitosť počas pobytu zabezpečuje celý rad športových a rekreačných zariadení. Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na terase sú k dispozícii ležadlá a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. K dispozícii sú rôzne ponuky, vrátane tenisu a solária.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, medzi ktoré patrí kaviareň a bar.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.