Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: St. James
Región: Westküste
Krajina: Barbados
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Vlastnosti:
Recepcia je otvorená 24 hodín. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú úschovňu batožiny, bezpečnostnú schránku a platené služby pre deti. S Wi-Fi vo verejných priestoroch (za poplatok), hostia zostanú v kontakte s vonkajším svetom. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
Izby majú obývací priestor a kúpeľňu, ako aj klimatizáciu a ventilátor. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, ako aj všetkým riadom. Optimálny komfort je zabezpečený prístupom na internet, TV a WiFi. Kúpeľne majú sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Bezstarostné potešenie z kúpania sľubuje bazén. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.

Stravovanie:
Jedáleň je k dispozícii bar.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.