Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Playa Yuraguanal
Región: Atlantické pobrežie - sever
Krajina: Kuba
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: Nachádza sa na pláži. Centrum Guardalavaca je vzdialené 15 km. Čas prepravy z letiska Holguin je približne 60 minút.

Vybavenie: Hotel má 531 izieb v dvojposchodových budovách, lobby s recepciou, internetový kútik a Wi-Fi v hale (za poplatok), 1 bufetová reštaurácia, 4 a la carte reštaurácie (kubánske, romantické, talianske, morské plody) Bary a mini trh. V záhrade sa nachádza 5 bazénov so slnečnými terasami. Plážové lehátka a slnečníky sú súčasťou bazénu a na pláži, k dispozícii sú aj osušky.

Ubytovanie: Priateľské vybavené štandardné izby (DCL) s kávovarom (na vyžiadanie), minibar (denné plnenie vodou), klimatizácia, trezor, satelitná televízia, telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušič vlasov a balkón alebo terasa.

Stravovanie: Večer požadujeme vhodné oblečenie (džentlmeni prosím v dlhých nohaviciach).

All Inclusive:

Raňajky formou bufetu, bufet alebo menu na obed, večere formou bufetu, menu alebo à la carte. 24 hodín miestne a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje.

Šport/zábava: denná zábava, večerná zábava a nočný klub.

V cene: basketbal, plážový volejbal, biliard, telocvičňa, kajaky, kajaky, katamarány, multifunkčné športové ihrisko, plachtenie, 8 tenisových kurtov, stolný tenis. Za poplatok: Motoris. Voda.

Wellness: Vrátane: Sauna. Za poplatok: kúpele s procedúrami a masážami.

Rodiny: Babysitting (za poplatok), 2 samostatné detské bazény, mini klub (4-8 rokov) a Teens Lounge (8-12 rokov).

Hviezdičky: 4 hviezdičky