Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Playa Yuraguanal
Región: Atlantické pobrežie - sever
Krajina: Kuba
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

VIACERÉ REŠTAURÁCIE ... TEENS LOUNGE ... 5 BAZÉNOV ...

Miesto:
Nachádza sa na pláži. Centrum Guardalavaca je vzdialené 15 km. Čas prepravy z letiska Holguin je cca. 60 minút.

Ubytovanie:
Štandardné izby (A1-3A) s kávovarom (na vyžiadanie), minibar (denná výplň s vodou), klimatizácia, trezor, satelitná televízia, telefón, sprcha, WC, sušič vlasov a balkón. Suites (A1-3C), cca. 68 m2, majú oddelenú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou a 2 kúpeľne so sprchovacím kútom, inak vybavené ako A2A.

Potraviny a nápoje:
All inclusive. Večer je požadovaný vhodný odev (pánov prosím v dlhých nohaviciach).

All Inclusive:
Raňajky formou bufetu, bufet alebo menu na obed, večere formou bufetu, menu alebo à la carte. 24 hodín miestne a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje.

zábava:
Denná zábava, večerná zábava a nočný klub.

Šport/Aktivity:
V cene: basketbal, plážový volejbal, biliard, telocvičňa, kajaky, kajaky, katamarány, multifunkčné športové ihrisko, plachtenie, 8 tenisových kurtov, stolný tenis. Opp. Narodený: Motoris. Voda.

Rodiny:
Babysitter služba (poplatok), 2 samostatné detské bazény, mini klub (4-8 rokov) a Teens Lounge (8-12 rokov).

Info:
Kreditné karty: Mastercard, VISA; Národná kategória: 4 hviezdičky; Jazyk služby: angličtina.

Cena čiastočné informácie:
Nasledujúce informácie platia pre letnú sezónu 2019:
Vo svadobnej ceste navyše: Svadobný lístok dostane šumivé víno a pečivo raz za pobyt, jednu izbu vyradiť z dostupnosti, jednu raňajku na izbe po predložení svojho sobášneho listu (svadba nesmie byť staršia ako 6 mesiacov) romantická večera (pri rezervácii), 10% zľava na kúpeľné procedúry a neskoré odhlásenie v závislosti od dostupnosti (rezervácia cestovnej kancelárie: vyžaduje sa kód 901).
Diamond Club: Pri rezervácii Diamond Clubu dostanú cestovatelia Bucher personalizovanú registráciu s uvítacím kokteilom, včasné odhlásenie/neskoré odhlásenie podľa dostupnosti, rôzne náramky pre všetkých, vstup do samostatnej pláže, služby concierge v lobby, Prémiové vybavenie izieb, plážové uteráky na izbe, exkluzívny obed v reštaurácii a la carte, denné doplnenie mini-baru s vodou, nealkoholické nápoje a pivo, 20% zľava na kúpeľné procedúry a 20% zľavu na práčovňu.


Service Plus balíčekDiamond Club

K dispozícii pod
S82956 A.

Diamond Club: Vaša extra služba pre nezabudnuteľný pobyt.
€ 12, - za osobu/deň.
Podrobnosti nájdete v časti ceny.