Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Willemstad
Región: Curaçao
Krajina:
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: vo Willemstad, len pár minút od obchodov a reštaurácií. Do centra mesta a pláže v každom prípade asi 5-10 minút. Destinačné letisko: Curacao, cca 13 km.

Hotel: Exkluzívny rezort vás pozýva na dokončenie relaxácie a harmónie. Možnosti stravovania zahŕňajú reštauráciu "La Lagoon". Krásne upravené bazény so slnečnou terasou (lehátka a uteráky pri bazéne) poskytujú relaxáciu. Okrem toho hotel má business salónik (bezplatné Wi-Fi pripojenie), wellness centrum "Lotus Spa" (za poplatok).

Izby: Apartmány sa nachádzajú v hlavnej budove, luxusné a vily v malých jednotkách v záhrade.

Deluxe: cca 30 metrov štvorcových, elegantný a moderný nábytok. Sprcha/WC, sušič na vlasy, TV, telefón, prístup na internet (WLAN vrátane), žehlička a žehliaca doska, klimatizácia, chladnička, hriankovač, zariadenie na prípravu kávy a čaju, trezor, terasa s výhľadom do záhrady.

Vila s 1 spálňou: približne 134 metrov štvorcových, ako je deluxe, spálňa, oddelená obývacia izba/jedáleň, plne vybavená kuchyňa, terasa a výhľad na záhradu alebo jazero.

Vila s dvoma spálňami: približne 158 metrov štvorcových, ako jedna vila s 2 spálňami.

Súkromný bazén s 3 spálňami: približne 180 štvorcových stôp, ako Villa s dvoma spálňami, s 3 spálňami, 3 kúpeľňami a vlastným bazénom.

Suita s dvoma spálňami: približne 80 m², ako jedna vila s jednou spálňou, s 2. spálňou, terasou alebo balkónom, výhľadom do záhrady alebo na bazén.

Šport: V cene: Fitness Center.

Deti: Detský bazén, detské ihrisko.

Stravovanie: raňajky formou bufetu, polpenzia alebo plná penzia (obed 2-chodové, večerné 3-chodové menu) k dispozícii.

Informácie o zákazníkoch: Dieťa: do 13 rokov vrátane ako 3. a 4. osoba v WIC/WIE/TIG s max. 2 plnoprávnici (bez príplatku), ako 3. až 6. osoba vo WIF s max. 4 plnoprávnici (bez prístelky) zdarma. Raňajky (G): 16 EUR za dospelú osobu/deň, 8 EUR za dieťa (3-13 rokov)/deň. Polpenzia (H): 70 EUR na deň/deň, 35 EUR na dieťa (3-13 rokov)/deň. Plná penzia (V): 102 EUR na deň/deň, 51 EUR na dieťa (3-13 rokov)/deň. Minimálny pobyt: 3 noci.


DERTOUR Special: uvítací balíček: základné vybavenie jedla ako chlieb, syr, klobása, maslo, džem, voda a nealkoholické nápoje a rôzne domáce potreby: 61 EUR za ubytovanie. Použite Anf ZUB, sub PX1.

Including: kyvadlová doprava do centra mesta, do supermarketu u. Beach. Voľný vstup do "Madero Ocean Club" s lehátkami (vrátane).

Počet izieb: 116

Špeciálne ponuky: Zľava predčasného psa: 35% pri rezervácii od 1.4. do 45 dní pred príchodom pre pobyty od 1.4. do 31.10., 35% pri rezerváciách do 31.3. pre pobyty od 1.4. do 31.10., 30% pre rezervácie do 31.10. pre pobyty od 4,1 do 31,3. 30% pri rezervácii do 31.7. pre pobyty od 1.11. do 22.12.