Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Willemstad
Región: Curaçao
Krajina:
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: vo Willemstad, len pár minút od obchodov a reštaurácií. Do centra mesta Punda cca. 10 minút a na pláž cca. 5 minút. Destinačné letisko: Curacao, cca. 13 kilometrov.

Hotel: Exkluzívny rezort vás pozýva na dokončenie relaxácie a harmónie. Možnosti stravovania zahŕňajú novú bufetovú reštauráciu "The Kitchen at Acoya" a a la carte reštauráciu La Lagoon a steakhouse "Lake Side Grill". Krásne upravené bazény so slnečnou terasou (lehátka a uteráky pri bazéne) poskytujú relaxáciu. V hoteli je tiež obchodný salónik (bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet).

Počet izieb: 182

Izby: Deluxe: cca. 24 m², sprcha/WC, sušič na vlasy, TV, telefón, pripojenie na internet (WLAN vrátane), žehlička a žehliaca doska, klimatizácia, chladnička, hriankovač, zariadenie na prípravu kávy a čaju, trezor, terasa s výhľadom do záhrady.
Jednospálňový apartmán: cca. 115 m², ako deluxe, spálňa, oddelená obývacia izba/jedáleň, plne vybavená kuchyňa, terasa a výhľad na záhradu alebo jazero.
Vila s 1 spálňou: cca. 115 m², ako je Jednospálňový apartmán, väčšia obytná plocha.
Vila s 1 spálňou s bazénom: cca. 115 m², ako napríklad Vila s 1 spálňou a malým bazénom.
Dvojspálňový apartmán: cca. 125 m², ako napríklad Apartmán s jednou spálňou, s druhou spálňou.
Vila s dvoma spálňami: cca. 125 m2, ako jedna vila s druhou spálňou.
Vila s dvoma spálňami s bazénom: cca. 115 m², ako Villa s dvoma spálňami, s malým bazénom.
Vila s 3 spálňami s bazénom: cca. 180 m², ako Villa s dvoma spálňami, s tromi spálňami, tromi kúpeľňami a súkromným bazénom.

Šport: V cene: Fitness Center.

Stravovanie: raňajky formou bufetu rezervovať.

Platnosť: Tento popis služby je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/19).

DERTOUR Špeciálne:
  • Vitálny balík: základné vybavenie jedla, ako je chlieb, syr, klobása, maslo, džem, voda a nealkoholické nápoje a rôzne domáce predmety: 52 EUR za ubytovanie.
  • Condor-Special: pre pobyty od 7.11. hostia dostanú 35% zľavu z ceny izby do 31.3, pre pobyty od 1.4.-24.4, hostia dostanú 40% zľavu z ceny izby. Pri rezervácii do 30 dní pred príchodom a v kombinácii s letom Condor (príchod/odchod v stredu, nie je možné kombinovať)


Including: kyvadlová doprava do centra mesta, do supermarketu a na pláž. Voľný vstup do Madero Ocean Club s lehátkami (súčasťou balenia).

Špeciálne ponuky: Zľava predčasného psa: 35% zľava pri rezerváciách do 30 dní pred príchodom pre pobyty od 4.1. Do 31.10.