Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Terre Rouge
Región: Nordwestküste
Krajina: Maurícius
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Address Boutique Hotel je jedinečný hotel, ktorý sa nachádza medzi lagúnou a riekou v centre rezidenčnej dediny Port Chambly, len pár minút od prístavu Port Louis. Hotel sa nachádza v Port Chambly, 400 metrov od rieky Tombeau, 7 km od čínskeho mesta, 8 km od prístavu Louis a 55 km od medzinárodného letiska Sira Seewoosagura Ramgoolama.

Vybavenie hotela a ďalšie služby patrí parkovanie, bezdrôtový prístup na internet, izbová služba (za poplatok), reštaurácia, bar, konferenčná miestnosť, posilňovňa, sauna, bazén, zasadacia miestnosť, práčovňa (za poplatok), vodné športy, tenisový kurt, kryté ihrisko, kúpeľné centrum (za poplatok) K dispozícii je výťah a recepcia s nepretržitou prevádzkou.
Izby sú vybavené TV, telefónom, kúpeľňou, bezdrôtovým pripojením na internet, kávovarom, fénom, klimatizáciou, minibarom (za poplatok) a trezorom.
Junior suity majú tiež balkón alebo terasu.
Adresa: Terre Rouge, Port Chambly, Maurícius.