Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Ciutadella de Menorca
Región: Menorka
Krajina: Španielsko
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Miesto:
Tento atraktívny apartmánový hotel sa nachádza na pokojnom mieste len 400 m od krásnej piesočnatej pláže. Rušné centrum mesta Ciutadella s množstvom obchodných a zábavných zariadení je vzdialené len 2 km. Môžete to ľahko dosiahnuť verejnou dopravou. Zastávka sa nachádza priamo pred hotelom.

Vlastnosti:
36 apartmánov ponúka hosťom komfort a pohodlie. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú šatňu, trezor, lekársku pomoc a práčovňu na mince. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Krásna záhrada a detské ihrisko patria k areálu tohto apartmánového hotela. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku. Pre turistov je tu aj bicyklový pivnica.

Ubytovanie:
Ubytovanie je vybavené kuchyňou a kúpeľňou. Väčšina izieb má štandardne balkón. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii sú oddelené spálne. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynský kút je dobre vybavený chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a zariadením na prípravu čaju a kávy pre vlastné stravovanie. Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti ubytovania. Osviežujúce občerstvenie sľubuje kúpanie vo vonkajšom bazéne, zatiaľ čo vnútorné bazény ponúkajú potešenie na kúpanie nezávislé od počasia. K dispozícii je detský bazén. Na slnečnej terase sú k dispozícii lehátka a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii solárium za poplatok.

Stravovanie:
Existuje bar.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.