Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Willemstad
Región: Curaçao
Krajina:
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: Areál je cca. 350 m od krásnej piesočnatej pláže Mambo Beach. V cca. V okruhu 5 kilometrov nájdete obchody. Autobusová zastávka je vzdialená 300 metrov. Denne je kyvadlová doprava (zahrnutá) do supermarketu. Vzdialenosť od letiska: Curacao, cca. 15 kilometrov.

Hotel: Malý, pokojný bungalov komplex je ideálny pre vlastné stravovanie. V dobre udržiavanej záhrade sú pestré bungalovy a bazén so slnečnou terasou (plážové lehátka a slnečníky pri bazéne sú zahrnuté, na pláži za poplatok). Máte voľný vstup na pláž Mambo. Rezort ponúka hosťom práčovňu (práčka/sušička za poplatok) a bezplatné parkovanie.

Počet izieb: 38

Izby: Bungalovy s jednou spálňou (75 m2, 1 až 4 osoby) sú vybavené vaňou/sprchou, WC, oddeleným obývacím a jedálenským kútom, plne vybavenou kuchyňou (čaj/kávovar, chladnička), klimatizáciou, K dispozícii je TV, trezor a balkón alebo terasa so záhradným alebo výhľadom na more.

Bungalovy s 2 spálňami (približne 97 metrov štvorcových, 1 až 6 osôb) ponúkajú okrem spálňových bungalovov aj druhú klimatizovanú spálňu.

Šport: za poplatok: horské bicykle, jeep safari, šnorchlovanie, výlety loďou a výlety na plachtenie (miestni poskytovatelia).

Užitočné informácie: Denná zmena uterákov

Čistenie izieb 3-4 týždenne

Týždenná zmena bielizne

Bezbariérové ​​izby kategórie OIB (na vyžiadanie, s eskortou).

Platnosť: Tento popis služby je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/19).

DERTOUR Special: Condor Special: pri rezerváciách do 1.4. pre pobyty od 1.11. do 30.4. Hostia v kombinácii s letom Condor (príchod a odchod v stredu) získajú ďalšiu 5% zľavu z ceny izby.

Including: 1x denná kyvadlová doprava do supermarketu, voľný vstup na pláž Mambo.

Špeciálne ponuky: Špeciálne ponuky: 7 = 5 pobyt 1.11.-16.12., 16.4.-1.7., 1.10.-1.11.

Informácie o zákazníkovi: Minimálny pobyt: 3 noci.