Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Caleta de Fuste
Región: Fuerteventura
Krajina: Španielsko
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Miesto:
Rezort má skvelú polohu v turistickej oblasti Caleta de Fuste. Tu si hostia môžu vychutnať pokoj v rezidenčnej štvrti a stále majú ľahký prístup k turistickým atrakciám v okolí. Nachádza sa na polceste na západnom pobreží Fuerteventura, resort hotel je ideálnou základňou pre tých, ktorí chcú preskúmať pôvodné pláže severného a východného pobrežia a čo najviac z ich pobytu na ostrove. Hotel je vzdialený len 1,5 km od najbližšej pláže a v okolí sa nachádzajú rôzne rekreačné možnosti. Reštaurácie a nočné kluby sú vzdialené len 500 m od komplexu a verejnú dopravu je možné dosiahnuť po cca. 1 km.

Vlastnosti:
Komplex bungalovu má 84 apartmánov, kde sa hostia môžu cítiť ako doma. Komplex ponúka lobby a recepciu. Zariadenie pozostáva z bezpečné a zmenárne. Hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch prostredníctvom WiFi. V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby. Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku komplexu. Ďalšie služby zahŕňajú požičovňu áut, lekársku pomoc, izbovú službu, práčovňu a mince.

Ubytovanie:
Všetky izby majú klimatizáciu, obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa. Vo väčšine izieb má balkón k dispozícii. hostia môžu pohodlne spať na rozkladacej pohovke. Tam sú oddelené spálne. Prístelky môžu byť vyžadované. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. K dispozícii je chladnička a mikrovlnná rúra v kuchyni. Rôzne komunikačné a zábavné sú zaručené komfortné zariadenia s pripojením k internetu, telefónom, televíziou a Wi-Fi (za poplatok). V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Okrem toho, sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Vo vonkajší bazén s časťou pre deti, voda robí so spoločným obsahom soli za upokojujúci zážitok kúpele. Komfortné lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na slnečnej terase. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Je pre tých, ktorí hľadajú výkon, tenis, basketbal a golf sú ponúkané. Windsurfing a potápanie zariadenia rieši tiež vodné športy. Posilňovňa a stolný tenis sú súčasťou športového a rekreačného ponuke ubytovania. Komplex rad kúpeľov vrátane sauny, masáží, Thalasso ošetrenie a solárium sú k dispozícii.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú kaviareň a bar. K ubytovania ponúka rezervovaná potraviny alebo polpenziu a plnú penziu. Okrem raňajkami, komplex tiež ponúka obedy a večere à la carte.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.