Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Trou aux Biches
Región: Nordküste
Krajina: Maurícius
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: Za niekoľko minút chôdze od jemnej piesočnatej pláže asi 150m. V blízkom okolí sa nachádzajú rôzne reštaurácie, bary a supermarket. Živé mesto Grand Baie je taxíkom alebo autobusom v cca. 10 až 15 minút.

Vybavenie: Tento malý, atraktívny hotel ponúka špeciálnu rodinnú atmosféru. Má okolo 100 izieb v 2-podlažných budovách okolo bazénov. Okrem toho ponúka recepciu, 2 bary a hlavnú reštauráciu. Vo vonkajšom komplexe sú 3 sladkovodné bazény so slnečnou terasou, barom pri bazéne a samostatným detským bazénom. K dispozícii sú stoličky na pláž, slnečníky a osušky okolo bazéna.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Príjemne zariadené izby (cca 43 m²) sú vybavené sprchou, klimatizáciou, telefónom s priamou voľbou, satelitnou TV, minibarom (za poplatok), zariadením na prípravu kávy a čaju, trezorom, balkónom alebo terasou. K dispozícii aj ako dvojlôžková izba = jednolôžková izba (cca 31 m²).
Dvojlôžková typu A: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby o niečo menšie (asi 31 m²).
Dvojlôžková izba Superior: Vybavená rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby so županom a papučami, dokovacou stanicou pre iPod, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a večerným servisom.

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Obedy a večere je možné objednať aj ako menu.

Pri rezervácii all-inclusive:
AI: miestne alkoholické a nealkoholické nápoje ako pivo, víno, voda, nealkoholické nápoje a ovocné šťavy (11-23 hodín).

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport zahrnutý: volejbal, boccia, stolný tenis, šípky, jóga, vodná posilňovňa.

Šport za poplatok: potápanie, hlbokomorský rybolov, parasailing, windsurfing a lodná sklenená dno (miestni poskytovatelia).

Wellness: kúpeľné procedúry za poplatok.

Upozornenia: Nie všetky oblasti hotela sú bezbariérové.