Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Trou aux Biches
Región: Nordküste
Krajina: Maurícius
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Miesto: Priamo v Trou aux Biches, cca. 150 m od pláže, do Grand Baie je cca. 15 minút jazdy autom. Čas prepravy z letiska je cca. 1 hodina a 30 minút.

Vybavenie: Hotel má 100 izieb, recepcia, Wi-Fi v celom areáli, reštaurácia, bar a 3 bazény. V bazéne sú k dispozícii plážové lehátka, slnečníky a osušky. Osušky sú tiež zahrnuté na pláži.

Ubytovanie: Štandardná izba (A1-3A), cca. 43 metrov štvorcových, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, minibar (za poplatok), klimatizáciu, trezor, satelitnú TV, Wi-Fi, telefón, kúpeľňu so sprchou, WC a balkón alebo terasu. Izba Superior (A1-3B), cca. 43 metrov štvorcových, rovnako ako A2A, navyše s županmi, papučami, dokovacou stanicou pre iPod, prístupom na turecké kúpele a saunu, ako aj 1 fľašou rumu a 1 ovocným tanierom pri príchode do izby. Šachovňa (A1-2S), cca. 31 m², s možnosťou rezervácie. Rodinná izba (A2F), cca. 55 metrov štvorcových, so spálňou a samostatnou detskou izbou, ďalšími zariadeniami, ako je A2A.

Jedlo a pitie: Polpenzia alebo All Inclusive. Všetky jedlá vo forme bufetu.

All Inclusive: Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 23:00.

Zábava: Večerná zábava.

Šport/Aktivity: V cene: aquagym, posilňovňa, stolný tenis, volejbal a športové aktivity. Za poplatok: vodné športy (miestni poskytovatelia).

Wellness: za poplatok: malé kúpele s masážami, saunou a hammamom.

Rodiny: Mini klub, samostatný detský bazén.

Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 3 hviezdičky.