Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Piscadera Bay
Región: Curaçao
Krajina:
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: Na juhozápade ostrova, v zálive Piscadera, cca. 5 minút chôdze od útulnej pláže. Willemstad je vzdialený asi 10 minút. Destinačné letisko: Curacao, cca. 15 km.

Hotel: Uhnízděný v tropických záhradách, tento hotel spája európsku a karibskú architektúru. Je spustený s veľkou pozornosťou k detailu a zahŕňa otvorenú reštauráciu "Sjalotte", ktorá ponúka prvotriedne raňajky a jedlá prstov. Na pláži len cca. 500 metrov od hotela (bezplatná kyvadlová doprava), vlastný hotelový klub "Moomba Beach Club" a "Pirate Bay Beach Club", kde sa podávajú ľahké občerstvenie, jedlá a nápoje v príjemnej atmosfére. Okrem toho hotel ponúka snack bar pri bazéne, bazén, ležadlá a uteráky na bazéne a pláž (vrátane) a Wi-Fi (vrátane).

Izby: Juniorsuite Gardenview: cca. 54 m², moderné zariadenie s veľkou obývacou a spálňou, vaňou so sprchou/WC, sušičom vlasov, televízorom, telefónom, prístupom na internet (WLAN vrátane), klimatizáciou, ventilátorom, kuchynským kútom, kávovarom, trezorom, veľkou krytou terasou alebo balkónom s výhľadom do záhrady. Suita Junior Poolview: cca. 54 m², ako Juniorsuite Gardenview s výhľadom na bazén. Kráľovský apartmán Gardenview: cca. 78 m², ako Juniorsuite Gardenview, samostatná spálňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kuchyňa. Kráľovská suita Poolview: cca. 78 m², ako Royal Suite Gardenview, s výhľadom na bazén.

Šport: V cene: Tenisový kurt, fitness centrum.

Wellness: Novopostavené kúpele s rozlohou 140 m2 ponúkajú parný kúpeľ, saunu, vírivku, relaxačnú miestnosť a rôzne procedúry (za poplatok).

Stravovanie: Raňajky na vyžiadanie.

Užitočné informácie: Gay Friendly Hotel

Informácie o zákazníkoch: Minimálny vek: 18 rokov.
Minimálny pobyt: Tri noci od 24.12.-1.1.

Platnosť: Tento popis služby je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/19).

Ďalšie informácie:
  • 2x denná kyvadlová doprava do mesta Willemstad
  • Kyvadlová doprava na pláž


Izieb: 72

Špeciálne ponuky: Zľava predčasného psa:
20% pri rezervácii do 60 dní pred príchodom (len cez noc)