Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Mont Choisy
Región: Nordküste
Krajina: Maurícius
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na malej, úzkej piesočnej pláži medzi Trou aux Biches a Grand Baie. Čas prepravy z letiska je cca. 1 hodina a 30 minút.

Vybavenie: Komplex má celkom 88 izieb, hlavnú reštauráciu (čo je zároveň plážová reštaurácia), bar, plážový bar a butik. V záhrade sa nachádza bazén a 2 vírivky (pod holým nebom).

Ubytovanie: štandardná izba (F1-3A), cca. 24 metrov štvorcových s kachľami, klimatizácia (individuálne), trezor, satelitná TV, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, balkón alebo terasa, sa nachádza na strane záhrady. Voliteľne s výhľadom na more (F1-3B), vybavenie ako F2A, rezervovateľné. Izba typu Deluxe (F1-2C) s minibarom (plná, súčasťou balenia), príslušenstvom na prípravu čaju/kávy, výhľadom do záhrady alebo na more (F1-2D), inak F2A, rezervovateľné. Hostia v izbách typu Deluxe dostanú pri príchode tričko a papuče. Ekonomická miestnosť (A2S) k dispozícii s obmedzenou dostupnosťou.

Jedlo a pitie: polpenzia alebo plná penzia. Bufety. V plážovej reštaurácii na obed tiež à la carte a tematické večery za príplatok.

Zábava Celodenné animácie.

Šport/Aktivity: Zahrnuté: petanque, lukostreľba, kajak, 2 tenisové kurty (osvetlené), stolný tenis. Za poplatok: biliard, priamo v areáli PADI potápačského centra, veľké plachtenie so stojacou pádlovaním a windsurfingom (miestny dodávateľ v okolí).

Wellness: Za poplatok: masáže.

V cene: Atraktívne doplnkové služby pre konkrétne termíny nájdete v cenovej časti.

Rodiny: Babysitting (za poplatok), mini klub (3-12 rokov), samostatný detský bazén, detské ihrisko, detská postieľka.

Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 3 hviezdičky.

E-mailu: o

Výhoda úspor: medové týždne ako aj ďalšie cenové výhody v určitých termínoch nájdete v cenovej časti.

Informácie o cenách: Nasledujúce informácie platia pre zimnú sezónu 2019/2020:
Špeciálne: Neckermann Reisen Hostia dostávajú po príchode do izby 2 fľaše (0,5 l) vody. pri rezervácii izby Deluexe (F2C/F2D) bezplatný minibar s 2 fľašami vody, 2 koksami a 2 pivami denne. Pri príchode na izbu je k dispozícii 1 tričko a žabky, ako aj bezplatné príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Medové týždne navyše: Novomanželia získajú 5% zľavu na hotelovú cenu (85561H, okrem 23.12.2019-10.01.2020, ktorá sa nedá kombinovať so skorými zľavami vtákov a zľavami), 1 fľaša šumivého vína, 1 tričko, 1 pareo a ovocie pri príchode na izbu , Ďalšie informácie nájdete na stránke Email-Aufruf o.


Za poplatok: plavby
V prednej časti hotela je najväčšie plachetnice na Mauríciu WILDWIND. S 21 plachetnicami (katamarány Hobie, člny ako laser, windsurfing a stojace paddling) má plachetnica štyri inštruktorov plachetnice s certifikátom RYA, je možné si prenajať člny, rezervovať hodiny plavby (minimálne 15 hodín) alebo plachtiť s učiteľom.