Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Trou aux Biches
Región: Nordküste
Krajina: Maurícius
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Náhľad:
Komplex ponúka uvoľnené, moderné a štýlové apartmány v pešej vzdialenosti od jednej z najkrajších pláží na Mauríciu v severozápadnej dedine Trou aux Biches. V blízkosti pláže, 200 m od Le Palmiste Resort & Spa, 1,5 km od ponoriek Blue Safari, 5,5 km od nákupného centra, 19 km od Port Louis, 46 km od vodopádu GRSE a 64 km od medzinárodného letiska Sir Seewoosagur Ramgoolam ,

Náhľad:
K zariadeniam a službám patrí parkovisko, práčovňa (za poplatok), reštaurácia, bar, výťah, kúpeľné procedúry (za poplatok), posilňovňa a bazén.
Apartmány majú kuchynku, jedálenský kút, terasu alebo balkón, TV, chladničku, mikrovlnnú rúru, klimatizáciu, telefón, bezdrôtový prístup na internet, vlastnú kúpeľňu a sušič vlasov.
Upozorňujeme, že nasledujúce vybavenie (reštaurácia, posilňovňa, kúpeľné procedúry (za poplatok), kaviareň (za poplatok) sa nachádza v hoteli Le Palmiste Resort & Spa, asi 200 metrov od hotela.
Upozorňujeme, že niektoré z vyššie uvedených zariadení môžu byť zatvorené z dôvodu počasia/sezónnych podmienok.
Upozorňujeme, že pri registrácii sa vyžaduje záloha vo výške 200 EUR na osobu.
Adresa: Pobrežná cesta, Trou aux Biches, Maurícius.