Stredisko: Christ Church
Región: Südküste
Krajina: Barbados
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Vlastnosti:
Hotel má 58 izieb. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - hojdačka na požiadanie a obchodné centrum. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. K dispozícii sú aj obchody. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
V izbách je obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa. príjemné vnútorné prostredie je zaručené klimatizáciou.Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu.Výhľad na more zaručuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach.Izby majú rozkladaciu pohovku.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor.Kuchynka má chladničku, mikrovlnnú rúru a zariadenie na prípravu čaju a kávy.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie hostí.Zariadenie je vybavené telefónom, TV a WiFi.Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov.Dom ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Bezstarostné potešenie z kúpania sľubuje bazén. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Ak nechcete vynechať šport počas cestovania, ponúka hotel Golfen. K dispozícii je množstvo športov, vrátane vodných športov, ako je kite surfing, šnorchlovanie a potápanie a windsurfing za poplatok. Kúpeľné zariadenia zahŕňajú kúpele, kozmetický salón a masáže. Počas večerných hodín si hostia môžu vychutnať živú hudbu.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň a bar. Možnosť polpenzie. Raňajky si môžete vybrať ako možnosť.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.