Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: St. James
Región: Westküste
Krajina: Barbados
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Tento malý a príjemný rodinný apartmánový hotel sa nachádza na západnom pobreží v meste Saint James. Turistické centrum Holetown s obchodmi je vzdialené asi 500 metrov. Do hlavného mesta Bridgetown, vzdialeného asi 1 km, sa dostanete verejnou dopravou (asi 150 m od autobusovej zastávky). Neďaleko nájdete reštaurácie a bary a hneď za rohom nájdete múzeum Barbados, jaskyňu Harrison a orchideový svet. Letisko je vzdialené cca. 24 km.
Apartmány ponúkajú špeciálnu kvalitu pre rekreantov, ktorí hľadajú niečo zvláštne - vhodné pre ľudí, ktorí sa chcú vyhnúť neosobným činnostiam letoviska, ktoré rušia súkromie. Klimatizovaná lobby obsahuje hotelový trezor, zmenáreň a prístup na internet (za poplatok). Hostia môžu využiť kadernícky salón, TV miestnosť a izbovú službu a služba práčovne je k dispozícii za poplatok. K dispozícii je reštaurácia, diskotéka, bar, divadelná sála, mini market, požičovňa bicyklov (za poplatok) a parkovisko. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko.
Apartmány s vlastným stravovaním, štúdiá a jednolôžkové izby s balkónom alebo terasou sú zariadené a vybavené kúpeľňou so sušičom vlasov, telefónom s priamou voľbou, satelitnou/káblovou TV, rádiom, trezorom, internetovým pripojením, žehliacou súpravou a manželskou posteľou alebo manželskou posteľou. Kuchyňa má minibar/chladničku, rúru a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Klimatizáciu je možné individuálne regulovať.