Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Worthing Beach
Región: Südküste
Krajina: Barbados
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Miesto:
Hotel sa nachádza na módnom južnom pobreží Barbadosu cez ulicu od krásnej piesočnatej pláže Worthington Beach, v blízkosti verejných dopravných spojení. V pešej vzdialenosti je v meste St. Lawrence Gap supermarkety, banky, pošta, 24-hodinový obchod s potravinami, lekáreň, bezcolné obchody, kozmetický salón, reštaurácie, športový bar a nočné kluby. Nachádza sa 8 km od hlavného mesta Bridgetown a iba cca. 11 km.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel vítá svojich hostí v 20 izbách. Klimatizovaný hotel vítá hostí v hotelovej lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou check-in/out. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú hotelový trezor, zmenáreň, práčovňu, konferenčnú miestnosť a business centrum. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Záhrada ponúka priestor pre relaxáciu a rekreáciu vo voľnej prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
Izby majú kuchyňu a kúpeľňu, ako aj klimatizáciu a ventilátor.Väčšina izieb má štandardne balkón.Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli.K dispozícii je tiež trezor.Kuchynka je dobre vybavená chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy pre vlastné stravovanie.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, TV, rádio a budík.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.K dispozícii je tiež sušič vlasov.Apartmánový hotel ponúka rodinné izby a izby pre nefajčiarov.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Pre relaxáciu, pozývajú sa slnečníky pod slnečníkmi na terase. V bare pri bazéne nájdete osviežujúce nápoje. K dispozícii je množstvo zariadení vrátane golfu, posilňovne a kúpeľov.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň a bar.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.