Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Chaweng Beach
Región: Ko Samui
Krajina: Thajsko
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Hotel s vynikajúcou polohou v centre mesta Chaweng, priamo na krásnej a obľúbenej bielej piesočnej pláži.

Vynikajúca turistická trieda hotel sa nachádza priamo na najpopulárnejšej pláži Samui s obrovským výberom reštaurácií, nákupných možností a nočného života v blízkosti hotela. Približný čas prepravy z letiska 15-20 minút. Reštaurácia, kaviareň, lobby bar a bar pri bazéne. Tropické záhrady s dvoma bazénmi. Detské ihrisko a detský bazén. Sauna, masážne centrum a posilňovňa. Parkovanie zadarmo.
V hoteli sú dve samostatné budovy, jedna s výhľadom na jazero Wing Room (30 m2) cez pláž, bez balkóna a výhľadom na jazero a Ocean Wing Room (32 m2) na pláži so záhradou alebo bočným výhľadom na more, všetky s vlastným balkónom alebo terasou.
Všetky izby s vaňou/sprchou, WC a sušičom vlasov. Telefón, káblová televízia s platenou TV, trezor, kávovar/čaj a chladnička. Klimatizácia. Všetky izby sú nefajčiarske. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli.
Dvojlôžková izba ako alternatíva pre 2 dospelých a 1 dieťa. Všetky osoby musia v tomto prípade zdieľať existujúce lôžka (nie je k dispozícii žiadne prístelky).
Dvojlôžková izba s možnosťou prístelky pre 2 dospelé osoby a 2 deti (alebo 3 dospelé osoby).
Adresa: 19 Chaweng Beach Rd, 84320 Koh Samui, Thajsko