Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Ko Samui
Región: Ko Samui
Krajina: Thajsko
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: priamo na piesočnatej pláži Bophut. Populárna rybárska dedina je len kúsok od hotela. približne Za 20 minút jazdy do živého mesta Chaweng s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Destinácia letiska: Koh Samui, cca 8 km. Hotelový autobus do mesta Chaweng v čase 18h a 19h, späť do hotela o 22h (za poplatok).

Hotel: Tento moderný hotel ponúka reštauráciu "Všetko o vkusu", kde si môžete vychutnať regionálne jedlá v príjemnej atmosfére na terase. V bare pri bazéne večera končí lahodným kokteilom. Doprajte si relaxačnú a regeneračnú masáž (za poplatok). Rezort má tiež 3 bazény a detský bazén. Wi-Fi v celom rezorte.

miestnosť:
Štandard: cca 20 metrov štvorcových, všetky izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, televízorom, telefónom, klimatizáciou, chladničkou, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, trezorom a veľmi malým balkónom.
Štandardný výhľad na more: asi 30 metrov štvorcových, štandardné vybavenie, navyše izby majú výhľad na more.
Rodina: cca 30 metrov štvorcových, štandardné vybavenie, navyše rodinné izby majú dve prístelky (čiastočne ako poschodovú posteľ) a umožňujú ubytovanie pre 2 dospelých a max. 2 deti. Niektoré rodinné izby sú vhodné aj pre 2 dospelých, kvôli väčšiemu priestoru (so spálňou a obývacou izbou).

Šport: V cene: Stolný tenis. Za poplatok: vodné športy na pláži tretími stranami.

Stravovanie: raňajky formou bufetu vrátane.

Poznámka: Tento popis služby je platný od 1.5.2018 do 31.10.2018 (Sommerkatalog 2018).

Informácie o klientovi: Dieťa: od 2 do 11 rokov v kategórii Standard a Standard Sea View ako 3. osoba v izbe s 2 dospelými (bez prístelky, vrátane raňajok) 4 EUR, v kategórii Rodina ako 3. alebo 4. osoba na izbe s 2 plnými platiteľmi (na poschodovej posteli vrátane raňajok) zdarma.

Platnosť: Tento popis služby je platný od 1.5.2018 do 31.10.2018 (Sommerkatalog 2018).

Počet izieb: 209

Úspory: Spartenmín: 4 = 2, 8 = 4 atď. Pobyt 1.5.-14.7. a 1.9. - 31.10. (platí len pre BB).