Zobraziť popis od cestovnej kancelárie

Stredisko: Christ Church
Región: Südküste
Krajina: Barbados
Touroperátor:

Zobraziť videoprezentáciu hotela

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane, a preto Vás žiadame o pochopenie. Originálny popis hotela je vždy v jazyku nemeckom, nakoľko organizátormi zájazdov sú vždy zahraniční touroperátori.

Poloha: Rodina-spustená neformálna dovolenková adresa sa nachádza na juhu ostrova, priamo na dlhej bielych snov pláži Hastings. Je to len tri kilometre od mesta Bridgetown. K dispozícii je bezplatná denná kyvadlová doprava do hlavného mesta. Priamo naproti hotelu nájdete malé nákupné centrum so supermarketom a pizzeriou. Na letisko Barbados približne 16 kilometrov.

Zariadenia: Široká, biela a jemná piesočná pláž je lemovaná vysokými palmami a ponúka aj v horúcom obede príjemný odtieň a tým aj predĺžené dni na pláži.Pozýva na dlhé prechádzky po pláži.Stredisko malého strediska je slnečná terasa s bazénom a vírivkou (plážové lehátka a plážové uteráky bez príplatku, záloha na plážové uteráky) priamo na pláži.Na terase reštaurácie si môžete vychutnať fantastické výhľady na pláž s medzinárodnými a karibskými lahôdkami.Osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba zwischen osoba zwischen osoba? Osoba osoba zwischen osoba zwischen osoba osoba zwischen osoba zwischen osoba osoba zwischen osoba zwischen osoba osoba zwischen osoba zwischen osoba osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba?Osoba zwischen Zwischen osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba osoba zwischen osoba osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba zwischen osoba osoba zwischen osoba zwischen osoba?Najmä malý Beachstrandbar je známy po celom Barbadose za neporovnateľne dobré a vysoko udelené koktaily (denná šťastná hodina, okrem utorka).K dispozícii je aj malý obchod so suvenírmi.K dispozícii je aj Wi-Fi v lobby.

Izby: 112

Izby: Štandardné izby (cca 42m2, 1 až 3 osoby) majú sprchu, WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, ventilátor, telefón, rádio, káblovú TV, trezor, malú chladničku, toaster, varnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, žehličku a žehliacu dosku balkón. Zhodné
Štúdiá Oceanview (asi 35 metrov štvorcových, 1 až 3 osoby) ponúkajú výhľad na more (k dispozícii až do 23. decembra).
Novo zrekonštruované izby s nadštandardným výhľadom na oceán (približne 42 metrov štvorcových, spí 1 až 3) majú pohovku na spanie, dokovacia stanica pre iPod a Wi-Fi (súčasťou balenia) a majú priamy výhľad na oceán.
Izby typu Deluxe Oceanfront (asi 42 metrov štvorcových, 1 až 3 osoby) sú tiež zrekonštruované a vybavené vyššou kvalitou, s väčšími kúpeľňami a Wi-Fi (vrátane). Z balkóna máte priamy výhľad na more.
Jednoizbové byty/2 spálňové apartmány (asi 42 m2/cca 60 m2, 1 až 3 osoby/2 až 4 osoby) sa nachádzajú v prístavbe, oddelené iba cestou z hlavnej budovy. Priestranné apartmány sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, rádiom, káblovou TV a trezorom. Ponúkajú kombinovanú obytnú/kuchynskú časť s plne vybaveným kuchynským kútom a v závislosti od rezervácie jednu alebo dve oddelené spálne.

Fit & Active: plážový volejbal, biliard. Za poplatok: golf, potápanie, tenis, windsurfing.

Medové týždne: Svadobné páry dostanú pri príchode fľašu šumivého vína (uveďte prosím pri rezervácii).

Stravovanie: Prenocovanie/raňajky, polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bufetu zubuchbar. Polpenzia je večera, s obedom a večerou plná penzia. Pri rezervácii do 31.10. Ušetrite ďalších 10% na stravovanie pre pobyty od 24.12.-31.10.

Platnosť: Tento servisný opis je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/19)

Extra: Všetci hostia dostanú pri príchode do izby fľašu rumového úderu. Bezplatná autobusová kyvadlová doprava sa dostanete do Bridgetownu raz za deň (pondelok až piatok) o 9.00 hod.